تعداد کل اعضا : 3103 نفر | کاربران آنلاين : 8 نفر |مجموع پرداختي ها : 44535000 تومان |مجموع کليک ها : 392259 |کليک هاي امروز : 374

صفحه نخست ورود کاربران عضویت مشاهده آگهی انجمن

اثبات پرداختی های جت باکس * * * * خرید برگه قرعه کشی ماهانه * * * * قوانین وبسایت * * * *
, سوالات متداول
: سوالات متداول
بخوانید, یاد بگیرید و حتی درآمد بیشتری کسب کنید!
# 1
جت باکس چیست؟
جت باکس یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارنددر تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغاتی اینترنت این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جای بحق خود را در این تجارت داشته باشیم پس با خیال راحت به ما به پیوندید ، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم
# 2
چگونه با جت باکس تماس بگیریم؟
اگر شما وارد سایت شده اید میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال یک تیکت برای ما با ما در ارتباط باشید و در کمتر از 48 ساعت کاری پاسخ خود را دریافت نمایید. درصورتی که شما وارد سایت نشده اید میتوانید از طریق ایمیل jetbux1@gmail.com با ما در ارتباط باشید.
# 3
این تجارت چگونه کار میکند؟
بسیار ساده،تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما پرداخت خواهیم کردو یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.
# 4
از کلیک های خودم و زیرمجموعه هایم چقدر درآمد کسب میکنم؟
رفرالویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
اجاره ای9
تومان
9
تومان
9
تومان
9
تومان
9
تومان
9
تومان
9
تومان
9
تومان
رفرالویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
مستقیم5
تومان
5
تومان
5
تومان
5
تومان
5
تومان
5
تومان
3
تومان
3
تومان
خود كاربرویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
خیلی کوچک10
تومان
10
تومان
10
تومان
10
تومان
10
تومان
10
تومان
10
تومان
10
تومان
کوچک20
تومان
20
تومان
20
تومان
20
تومان
20
تومان
20
تومان
20
تومان
20
تومان
استاندارد40
تومان
40
تومان
40
تومان
40
تومان
40
تومان
40
تومان
40
تومان
40
تومان
# 5
از آگهی های درخواست عضویت چگونه کسب درآمد نمایم؟
آگهی های درخواست عضویت در دو نوع استاندارد 100 تومانی و مینی 50 تومانی موجود می باشند که کاربران با انجام درخواست پیشنهاد شده و ارسال مدارک خواسته شده بعد از تایید کاربر تبلیغ دهنده مبلغ آن درخواست عضویت به حساب کاربر اضافه خواهد شد.
کاربران میتوانند از طریق بخش پیشینه ها پیگیر درخواست خود باشند و وضعیت نهایی آن را مشاهده نمایند.
# 6
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است برای مثال:عضویت استاندارد و برنزی هر ۷ روز یکبار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر ۶ روز ، اعضای طلایی هر 4 روزیکبار اجازه دربرداشت از حساب دارند.
# 7
چه زمانی میتوانم درآمد خود را دریافت کنم؟
زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده رسیده باشد میتوانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید!
  • حداقل برداشت موجودی در مرحله اول 2000 تومان میباشد.
  • حداقل برداشت موجودی در مرحله دومتومان میباشد.
  • حداقل برداشت موجودی در مرحله سوم به بعدتومان میباشد.
# 8
زیرمجموعه چیست؟
زیرمجموعه عضوهایی مثل شما هستند که به عضویت سایت درآمده اند،هرچند که آنها می توانند برای شما درآمد زا باشند،این درحالیست که برای خودشان هم درآمد دارند.ما دارای 2 نوع زیرمجموعه هستیم

افراد ارجاعی مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت از اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند
زیرمجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آنها درآمد کسب خواهید کرد.

تعرفه قیمت ها برای رفرال اجاره ای:

ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
ماهیانه1000 ت1000 ت1000 ت1000 ت1000 ت1000 ت1150 ت1150 ت


تعرفه قیمت ها برای خرید رفرال مستقیم دائمی:

ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
20000 ت20000 ت20000 ت20000 ت20000 ت20000 ت6000 ت6000 ت
# 9
پرداخت خودکار چیست؟
پرداخت خودکار ساده ترین روش برای پرداخت زیرمجموعه ها میباشد.
هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد, با اولین کلیک زیرمجموعه روزانه به طور خودکار یک روز بیشتر تمدید میشود و به اندازه یکروز از حساب شما کسر هزینه آن کسر میشود.اگر هیچ زیرمجموعه ای در یک روز خاص کلیکی نداشته باشند، هیج مقداری از شما کسر نخواهد شد
در این روش شما مجبور نخواهید بود هر 30 روز برای آنها پرداخت نمایید.
به عبارت خیلی ساده تر: هر بار که پرداخت خودکار برای یک کاربر انجام شود یک روز به زمان انقضای زیرمجموعه اضافه می شود. بعنی با هر 7 تومان یک روز زیرمجموعه خود را تمدید می کنید و لازم نیست هزینه 30 روز را یکجا واریز نمایید
# 10
تعویض زیرمجموعه چیست؟
تعویض نفرات ارجاعی جزئی از خدمات ما می باشد که شما می توانید با استفاده از این روش نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پول ساز نیستند را با یک هزینه بسیار اندک با یک عضو دیگر عوض کنید، مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با تفاوت اینکه شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

تعرفه قیمت تعویض زیرمجموعه اجاره ای:

ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
10 ت10 ت10 ت10 ت10 ت10 ت10 ت10 ت
# 11
خلاصه ای از انواع حساب در سایت:
سقف زیرمجموعه:
ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
تعداد زیرمجموعهحداکثرحداکثرحداکثرحداکثرحداکثرحداکثرحداکثرحداکثر
مستقیم700600500400300200150150
اجاره ای88006600440027001300650250200

زمان پرداخت بعدی:
ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
فاصله بین دو برداشت20 روز20 روز20 روز25 روز25 روز25 روز25 روز25 روز

روزهای مجاز مرخصی:
ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
تعداد مرخصی15141312111075

فاصله بین دو اجاره زیرمجموعه:
ویژه بت باکسالماسییاقوتیطلایینقره ایبرنزیپیشرفته/استاندارد
زمان مجاز برای اجاره3 روز4 روز5 روز5 روز6 روز7 روز8 روز
# 12
آیا هر تعداد نفر میتوانند از یک خانه عضو شوند؟
خیر،فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد، مگر اینکه شما دارای 2 خط اینترنت کاملا متفاوت و 2 آی پی آدرس متفاوت باشید.توضیح :آدرس آی پی ، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.اگر سعی کنید آی پی خود را دست کاری کنید و یا با هر روشی عضو کنید ، سیستم ضد تقلب پیشرفته اتوماتیک در وب سایت، شما را شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد و شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره عضو سایت شوید.
# 13
تبلیغات در سایت:
برای تبلیغات در سایت به صورت بنر یا کلیک ابتدا در سایت ثبت نام نمایید در صورتی که موجودی حساب شما کافی نمیباشد ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهید و سپس آگهی خود را در سایت ثبت نمایید.

این چیزی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم:

مدیریت آگهی ها
  • شما تنها به یکبار تایید برای نمایش آکهی خود دارید.
  • شما میتوانید متوقف/ادامه دهید نمایش آگهی را همچنین میتوانید آن را حذف نمایید.
  • شما میتوانید کلیک بخرید و آن را بین آگهی هایتان توزیع کنید.
  • دسترسی به اطلاعات دقیق و جزئیات آن در هنگام و بعد از نمایش آگهی .
مدیریت بسته های کلیک
  • به تعدادی که نیاز دارید کلیک بخرید.
  • شما تصمیم بگیرید که چه تعداد کلیک میخواهید بر روی تبلیغات شما انجام شود..
سیستم ضد تقلب قدرتمند
  • آگهی شما توسط سیستم قدرتمند ضد تقلب محافظت میشود.
# 14
آگهی های مدیر چیست؟
آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته میشوند که همه کابران باید آن را مشاهده نمایند. شما برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر مبلغی دریافت نمیکنید.
# 15
چند نوع موجودی در سایت داریم و چگونه استفاده می شوند؟
در جت باکس دو نوع موجودی وجود دارد:
1- موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و شما تنها می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد. حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در جت باکس مورد استفاده قرار میگیرد مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه و ... ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.
# 16
آگهی ها را چگونه مشاهده نمایم؟
برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید که پس از سپری شدن زمان مشخص پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده میکنید که بعد از آن می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.
# 17
آگهی ها را نمی توانم مشاهده کنم!!!
از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر فایرفاکس میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.
# 18
چگونه می توانم در جت باکس تبلیغات نمایم؟
در جت باکس می توانید به دو صورت تبلیغات نمایید و آگهی خود را ثبت کنید:
1- تبلیغات بنری
2- تبلیغات کلیکی وبسایت
در هر دو روش شما ابتدا نیاز به خرید کلیک و یا مدت نمایش آگهی دارید بعد از خرید یک پلن نمایش یا کلیک می توانید تبلیغات خود را اضافه نمایید. دقت نمایید که در روش تبلیغات کلیکی بعد از ثبت آگهی، آگهی شما نیاز به تایید مدیر سایت دارد اما در روش بنری به محض ثبت بنر می توانید آن را مدیریت نمایید.

بعد از ثبت و تایید آگهی، آگهی های خود را می توانید از قسمت مربوط به خود مدیریت نمایید و بسته نمایش یا کلیک خریداری شده خود را به آگهی ها و بنر های خود اختصاص دهید و یا آگهی های خود را متوقف یا حذف نمایید.

نکته مهم: به صِرف ثبت آگهی از طرف شما، آگهی شما در سایت به نمایش نمی آید و لازم است شما از قسمت مدیریت آگهی ها، تبلیغات خود را مدیریت نموده و پلن نمایش یا کلیک مربوطه را به آن اضافه نمایید تا تبلیغات شروع به نمایش کند.
# 19
مبلغ حساب من چرا کم شده است؟
همیشه برای کم شدن از حساب شما از طرف سایت سوالی پرسیده میشود که بعد از تایید شما عمل نقل و انتقال صورت می گیرد اما گاهی به دلیل روشن بودن پرداخت خودکار یا تعویض خودکار امکان دارد سیستم به صورت خودکار هزینه ای را روزانه از حساب شما جهت پرداخت خودکار از حساب شما کسر نمایید که می توانید این تنظیمات را غیر فعال نمایید.
# 20
آیا برای برداشت از حساب هزینه ای وجود دارد؟
کارمزد برداشت از حساب 18 درصد است که بعد از کسر این مبلغ به حساب شما وازیر می گردد برای مثال اگر درخواست برداشت 2000 تومان کنید بعد از کسر 18 درصد مبلغ 1640 تومان به حساب شما واریز می گردد
, سوالات متداول


پیشنهادات ویژه جت باکس